Ceny masérských a rekondičních služeb

(platné od 1. ledna 2023)

S použitím všech technik dle aktuální potřeby klienta.

Relaxační individuální masáž
20 minut 300 Kč
30 minut 400 Kč
45 minut 550 Kč
60 minut 700 Kč
90 minut 1000 Kč
120 minut 1300 Kč
Bachovy esence
konzultace + kapky
300 + 300 Kč
(+ 50 Kč lahvička)
Kineziotaping: doplatek 2,- Kč/1 cm pásky

Sleva 10 % pro stálé zákazníky

  • za referenci (přesné podmínky prozradím osobně)
  • při předplacení 10 masáží

!!! Slevy nelze kombinovat a nelze je uplatnit ani při zakoupení dárkového poukazu. Při nákupu Bachových esencí platí sleva pouze na konzultaci. !!!

Obchodní podmínky

  • Dohodnutý termín je závazná objednávka pro obě strany.

  • Termín lze přeobjednat nebo zrušit sms zprávou nebo telefonicky nejpozději 24 hodin předem, v akutním případě co možná nejdříve před začátkem procedury. V případě, že klient/ka na masáž nepřijde bez omluvy, má povinnost uhradit 50% částky z ceny objednané masáže.

  • Při první návštěvě sepíše masérka s klientem/kou zdravotní dotazník. Klient má povinnost sdělit masérce všechny své zdravotní potíže a nahlásit léky, které pravidelně užívá. Masérka má povinnost seznámit klienta se všemi kontraindikacemi masáže. Při každé další návštěvě má klient povinnost nahlásit případné změny související se svým zdravím, aby byla masáž vždy a za každých okolností bezpečná.

  • Stálý zákazník má právo získat slevu na masáže a konzultace. Stálý zákazník je ten, kdo chodí na masáže pravidelně. Sleva činí 10 % z částky procedury za splnění podmínek pro slevu. Podmínka pro slevu je buď zakoupení předplatného 10 masáží nebo písemná reference podepsaná  vlastním jménem. Jednotlivé slevy nelze sčítat. Slevu nelze uplatnit na nákup dárkových poukazů, aplikaci kineziotapu ani na nákup Bachových esencí.